Kursy, szkolenia, staże zawodowe czy pośrednictwo pracy- między innymi na takie formy wsparcia mogą liczyć osoby bezrobotne do 29 roku życia. Zakończyliśmy już ocenę wniosków w ramach POWER i w najbliższym czasie zostaną podpisane umowy na dofinansowanie projektów (tu link: POWER_lista_rankingowa_1.2.1.pdf).

Ze wsparcia będą mogły korzystać młodzi ludzie, którzy nie pracują, nie kształcą się i nie podnoszą kwalifikacji w trybie stacjonarnym.  Projekty będą realizowane przez 14 instytucji wyłonionych w konkursie. Każdy projekt będzie posiadał stacjonarne biuro na terenie naszego województwa, gdzie będzie można załatwić wszelkie formalności. Po podpisaniu umów opublikujemy listę szkoleń i innych rodzajów wsparcia oferowanych w każdym projekcie. Tu prezentujemy listę rankingową projektów po zakończonej ocenie merytorycznej.