Wojewódzki Urząd Pracy w Kielcach  podpisał kolejne umowy na realizację projektów w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój. Do udziału w nich zapraszamy osoby pozostające bez zatrudnienia w wieku od 15 do 29 lat, nie uczące się, nie pracujące i nie uczestniczące w innych formach podnoszenia kwalifikacji. Oferowane formy wsparcia aktywizacji zawodowej to kursy, szkolenia z takich branż jak m.in.budowlana, metalurgiczna, odlewnicza,turystyczna czy tez biurowa i kosmetyczna. Tutaj znajduje się pełną lista beneficjentów wraz z danymi kontaktowymi oraz ofertami (link). Każdy uczestnik projektu otrzyma także indywidualny plan działania, który ma na celu odpowiedni dobór kierunku szkolenia i stażu do własnych potrzeb i możliwości pod kątem potrzeb rynku pracy. Osoby zainteresowane prosimy o bezpośredni kontakt z realizatorami, którzy będą prowadzić nabór uczestników do swoich projektów.